Nowości

Pogromca kolektorów słonecznych ???

Jaka jest alternatywa dla osób, które szukają możliwości taniego podgrzewania ciepłej wody użytkowej w półroczu letnim ? Czy po za kolektorami jest coś wartego uwagi ?

więcej...

Piece gazowe kondensacyjne stojące VKS - 3 x TAK

Piece kondensacyjne VKS to znakomita alternatywa dla popularnych pieców wiszących.
Zobacz na czym polegają trzy główne korzyści.

więcej...

Ogrzewanie podłogowe w jeden dzień ?

Ogrzewanie podłogowe zobacz jak uprościć montaż w swoim domu lub mieszkaniu i uzyskać także możliwość dogrzewania łazienki poza sezonem grzewczym.

więcej...

Rozmrażanie rur, rynien i rur wodociągowych z pomocą kabli grzejnych

Przewody grzejne to znakomity sposób na szybkie rozmrożenie oblodzonych rur i krawędziach dachów. W sytuacjach awaryjnych najlepiej zastosować kable samoregulujące ponieważ można je dowolnie rozmieścić na rozmrażanej rurze.

więcej...

Dobór pieca - przeczytaj zanim zadzwonisz

Jeżeli oczekujesz naszej pomocy w doborze kotła gazowego do domu lub mieszkania przygotuj się do rozmowy. Zanim zadzwonisz lub napiszesz sprawdź podstawowe informacje o które zapyta Cię nasz konsultant ...

więcej...

Fikcyjne dopłaty do kolektorów słonecznych

Jeśli myślisz, że dopłaty do kolektorów słonecznych mają Ci pomóc w obniżeniu rachunków za ogrzewanie ciepłej wody, to sprawdź komu naprawdę robi się ciepło na sercu i w portfelu na myśl o dopłatach.

więcej...

Dopłaty do kolektorów słonecznych - nawet do 45%

Przełom na polskim rynku w zakresie dopłat do kolektorów słonecznych. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia dopłaty dla użytkowników indywidualnych i wspólnot mieszkaniowych.

więcej...

Kolektory słoneczne - ozdoba na dachu czy oszczędność ?

Dopłaty do kolektorów słonecznych pozwalają skrócić czas zwrotu z inwestycji. Zobacz jak wygląda sprawa opłacalności montażu kolektorów słonecznych z dopłatami oraz przy inwestycji ze środków własnych.

więcej...

Ogrzewanie podłogowe - jak uniknąć kłopotów

Przedstawiamy typowe, często spotykane błędy w instalacjach ogrzewania podłogowego popełniane nawet przez doświadczonych instalatorów. Prezentujemy także proste, sprawdzone rozwiązania które gwarantują komfort oraz oszczędności w kosztach ogrzewania.

więcej...

Moduły śniegowe do pieców gazowych - zobacz film

1 kwietnia (prima aprilis) opublikowaliśmy film na temat nieistniejących śniegowych modułów do pieców gazowych. Jak na razie wytwarzanie ciepła ze śniegu nie jest możliwe. Niestety na rynku urządzeń grzewczych jest wiele produktów których zakup jest równie wielka bzdurą.

więcej...

Piece dwufunkcyje czy jednofunkcyjne z zasobnikiem ?

Tym razem prezentujemy podstawowe różnice pomiędzy kotłami dwufunkcyjnymi (z ogrzewaniem c.w.u. w sposób przepływowy) a kotłami jednofunkcyjnymi które współpracują z zasobnikami ciepłej wody. Prezentacje mają ułatwić wybór właściwego rozwiązania.

więcej...

Jak wybrać instalatora

Zastanawiasz się jak poznać czy dana firma lub instalator jest godny uwagi ? W tym poradniku radzimy jak zabezpieczyć się przed działaniami pseudo-fachowców.

więcej...

Ceny paliw w górę – jakie ogrzewanie wybrać ?

Budując lub modernizując dom zastanawiasz się jaki będzie najlepszy system grzewczy.
Najlepszy byłby oczywiście najtańszy zarówno w zakupie, jak i eksploatacji oraz w dodatku bez obsługowy. Jednak cudów nie ma.

więcej...

Kominki z płaszczem wodnym - z cyklu "pogromcy mitów"

Wielu naszych klientów rozważając zakup kotła zasilanego gazem lub olejem zastanawia się nad dogrzewaniem domu za pomocą kominka z płaszczem wodnym. Czy i jakie oszczędności może zapewnić kominek przybliża poniższy artykuł.

więcej...
  123456