Nowości

Jaki piec elektryczny

Proste porównanie funkcji i wyposażenia kotłów elektrycznych do instalacji centralnego ogrzewania w naszej ofercie.

więcej...

Piece indukcyjne i elektrodowe dla naiwnych

Dlaczego nie oferujemy kotłów elektrycznych elektrodowych i indukcyjnych?

więcej...

Jaki piec gazowy

Trzy kluczowe kryteria przy wyborze pieca gazowego do domu jednorodzinnego i do mieszkania.

więcej...

Jaki grzejnik kanałowy Verano

Grzejnik kanałowy z wentylatorem czy bez wentylatora? Jakie elementy są potrzebne do skompletowania grzejnika Verano.

więcej...

Cennik Vaillant 2021

Od 8 lutego 2021 obowiązują nowe ceny produktów Vaillant.

więcej...

Przegląd kotła kondensacyjnego

Dlaczego piece gazowe kondensacyjne wymagają regularnych przeglądów i czyszczenia wymiennika ciepła ...

więcej...

Cennik Danfoss 2021

Aktualna oferta zaworów, głowic termostatycznych do systemów centralnego ogrzewania oferowanych przez firmę Danfoss na terenie Polski. Cennik zawiera także wykaz elementów systemów sterowania ogrzewaniem i kontroli temperatury.

więcej...

Głowice Danfoss Ally Zigbee

W naszej ofercie z początkiem września pojawiły się nowe głowice termostatyczne Danfoss Ally z funkcją zdalnego sterowania przez internet. Danfoss Ally to nowa seria urządzeń z komunikacją radiową ZigBee i zastępuje ona ofertę urządzeń Danfoss Link.

więcej...

Cennik Junkers Bosch 2020

Wrześniowa aktualizacja cen oraz nowa seria urządzeń gazowych pod marką Bosch wchodzących w miejsce kotłów gazowych sprzedawanych do tej pory pod marką Junkers.

więcej...

Jaka mata grzewcza

Poradnik, jakiej mocy matę wybrać oraz czy zastosować matę zasilaną jednostronnie czy też dwustronnie. Jaka matę zastosować pod kafelki a jaką matę pod panele podłogowe lub deskę warstwową.

więcej...

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Porady dotyczący doboru kabli i mat grzewczych do elektrycznego ogrzewania podłogowego.

więcej...

Przelicznik paliw na kWh dla fotowoltaiki

Arkusz pozwala w prosty sposób przeliczyć roczne zużycie węgla, gazu, drewna na ilość energii elektrycznej, co jest podstawą oszacowania wielkości i kosztów docelowej instalacji fotowoltaicznej.

więcej...

Regulator za 19,90 zł przy zakupie pieca Beretta Quadra II 8-24kW

W naszej promocyjnej ofercie przy zamówieniu kotła Beretta Quadra możesz zamówić regulator Beretta Alpha 7D za 19,90 zł. Oszczędzasz 162 zł.

więcej...

Folia czy mata grzewcza - porównanie

Przygotowaliśmy proste i czytelne porównanie cech użytkowych, kosztów zakupu oraz bezpieczeństwa foli grzewczych oraz klasycznych mat grzewczych wykonanych na bazie przewodu oporowego.

więcej...

Jaki piec Junkers

Przygotowaliśmy prostą tabelę porównawczą opisującą najważniejsze parametry eksploatacyjne najbardziej popularnych modeli pieców Junkers.

więcej...

Grzejniki elektryczne F125 IP24

Nowa seria atrakcyjnych cenowo grzejników elektrycznych z nowoczesnym termostatem i tygodniowym programatorem temperatur, dzięki któremu można obniżyć rachunki za ogrzewanie ...

więcej...

Jak zagospodarować nadwyżkę energii z fotowoltaiki

Coraz więcej użytkowników fotowoltaiki ma problem z nadwyżką energii, której nie ma jak zagospodarować. Nieodebrana energia przepada i jest stratą wydłużająca i tak długi okres zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę. Podpowiadamy jak tą energię zagospodarować.

więcej...

Jaka moc fotowoltaiki

Dobranie mocy instalacji fotowoltaicznej pozwala na wybór rozwiązania, które jest dopasowane do naszego zużycia energii a tym samy daje szanse na najszybszy zwrot poniesionych nakładów.

więcej...

Współczynniki korekcyjne grzejników Purmo

Moc grzejników podawana jest dla temperatur 75/65/20. Jeżeli instalacja grzewcza pracuje przy innych temperaturach instalacji należy przeliczyć moc grzejnika.

więcej...

Grzejniki łazienkowe - galeria

Wizualny przegląd wszystkich wzorów grzejników łazienkowych na jednej stronie, to najlepszy pierwszy krok gdy szukasz inspiracji. Jeden klik w wybrany model wystarczy by sprawdzić dostępne rozmiary.

więcej...
  123456