Termostat podłogowy Devireg On/Off 5-45°C

foto foto foto Dokumentacja PDF
Termostat do ogrzewania podłogowego Devireg 530 firmy koncernu Danfoss to nasza propozycja dla osób, które szukają ekonomicznego, termostatu elektronicznego do ogrzewania podłogowego  lub do sterowania grzejnikami wodnymi i elektrycznymi.
Histereza 0,4 stopnia pozwala sensownie sterować każdym ogrzewaniem podłogowym, gdzie nie jest wymagana wyjątkowa precyzja (łazienka, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze i techniczne)  Parametr ten i tak znacznie przewyższa możliwości tanich sterowników z Chin.
Dzięki dodatkowemu złączu, termostat można podłączyć do instalacji zegarowej i zdalnie wymusić obniżenie temperatury w pomieszczeniu na określony czas o 5 stopni C. Funkcja ta efektywnie działa w instalacjach z ogrzewaniem grzejnikowym wodnym i elektrycznym.

Skala temperatury pomieszczenia od 1 do 6. Każdy punkt na stali odpowiada temperaturze około 8 st. C.
Dioda led sygnalizuje stan pracy: zielony - obecność zasilania, czerwony - załączenie ogrzewania.

W zestawie dostarczany jest czujnik temperatury podłogi, który umożliwia ochronę podłogi przed przegrzaniem. Nastawa limitera podłogi odbywa się mechanicznie  przez zmianę układu kołków nastawczych po zdjęciu pokrętła temperatury.

Do współpracy z wodnymi układami ogrzewania podłogowego i grzejnikami w układach C.O. polecamy napędy zaworów w wersji NC 230V

Wymiary termostatu: 85x85x36mm
Montaż: podtynkowy.

Gwarancja producenta: 5 lat


rodzajprzewodowy
zasilanie230V
systemon/off
wyjście16A
histereza0,4°C
Kod katalogowyISM-01-24847
« Inne produkty w tej kategorii »
cena brutto: 259.71 zł
(zawiera 23% VAT)
Towar dostępny w magazynie