strona główna

Regulator pogodowy kaskadowy calorMATIC 630

foto foto
Regulator Vaillant regulator modułowy ,1 bezpośredni obieg grzewczy , 2 obiegi grzewcze ze zmieszaniem, zasobnik c.w.u., pompa cyrkulacyjna c.w.u. Zabudowa naścienna. Możliwość bezpośredniego przyłączenia 2 kotłów ze złączem 7-8-9 (VU/VUW/VUI/VSC/VKK/VK/VKC/VKO) lub 1 kotła ze złączem 3-4-5 (VK/7, GP 210) Podłaczenie dalszych kotłów (do 6) ze złączem 7-8-9, kotłów ze złączem 3-4-5 i dalszych obiegów ze zmieszaniem wymaga zastosowania modułów rozszerzających.Informacje ogólne o regulatorach do kotłów.

Odpowiednio dobrany regulator pozwala na komfortowy dobór temperatury w pomieszczeniach w połączeniu z oszczędnym wykorzystania paliwa (gaz, olej, energia elektryczna).

Dzięki temu że regulator posiada programator tygodniowy można zaprogramować kocioł tak by grzał tylko wtedy kiedy tego oczekujemy np.

  • od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 8 i od 16tej do 22-ej utrzymywał komfortową temperaturę na poziomie np. 22 stopni Celsjusza a w pozostałych godzinach ekonomiczną temperaturę 19 stopni.
  • w sobotę i niedzielę gdy przebywamy w domu, w godzinach np od 7 do 22 zaprogramowane są 22 stopnie a w pozostałych godzinach 19 stopni.

Oczywiście nastawień tych dokonuje się jednorazowo a wbudowany zegar z kalendarzem tygodniowym automatycznie przestawia ustawienia w zależności od dnia tygodnia.

Ponad to regulator może sterować pracą zasobnika ciepłej wody, godzinami w jakich pracuje system cyrkulacja ciepłej wody.

Regulatory pogodowe wyposażone są dodatkowo w zewnętrzny czujnik temperatury dzięki któremu regulator steruje pracą kotła kondensacyjnego tak aby pracował na najbardziej optymalnych parametrach zakresu kondensacji.

  • Gwarancja 2 lata.
Kod katalogowyISM-01-02502
2135.62

Polecamy