Regulator temperatury MWD5 WIFI 5-40°C dotykowy adaptacyjny PWM

foto

Kod katalogowy
ISM-01-25427
cena brutto: 647.89 zł
(zawiera 23% VAT)
Dostępność: w magazynie
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Regulator ELEKTRA MWD5 WIFI łączy w sobie zalety zaawansowanego termostatu elektronicznego z funkcją zdalnego sterowania przez internet.
Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym, grzejnikami elektrycznymi, grzejnikami CO.
Posiada dotykowy panel o przekątnej dwa cale. Kluczowym atutem jest kolorowy, dotykowy wyświetlacz i zdalne sterowanie za pomocą smartfonów.  Daje możliwość programowania temperatury w cyklu dobowym oraz tygodniowym. Regulator  uczy się bezwładności cieplnej podłogi i wie, kiedy musi włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć zadaną temperaturę o określonej porze dnia. System oprogramowania obejmuje 6 zdarzeń w ciągu dnia. Istnieje możliwość przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.

To co najważniejsze
  • wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
  • funkcja adaptacyjna - uczy się bezwładności układu ogrzewania i pomieszczenia - dzięki temu potrafi wcześniej włączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne sterowanie przez internet - zdalna kontrola i możliwość zmian temperatury niezależnie gdzie od miejsca gdzie się znajdujesz - wystarczy zainstalować aplikację na smarphon - możesz sterować nawet kilkoma regulatorami z tej samej aplikacji.
  • zdalna blokada ekranu - pozwala uniknąć modyfikacji ustawień na termostacie przez osoby niepowołane.
  • pełna obsługa w języku polskim,
Regulator dostarczany jest z czujnikiem temperatury powietrza oraz przewodowym czujnikiem podłogi. 
Modułowa obudowa umożliwia montaż w ramkach innych producentów np. w celu integracji z włącznikami oświetlenia.

Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm

Gwarancja 2 lata

Linki do aplikacji na telefon:
Dla telefon z systemem ANDROID
Dla telefonów z systeme iOS