Pompa Wilo Stratos GIGA-D 80/1-37/5.3-R1

foto foto Dokumentacja PDF
Wilo Stratos GIGA D to niskociśnieniowa, jednostopniowa wirowa pompa z uszczelnieniem mechanicznym i przyłączem kołnierzowym. Jest to pompa o najwyższej sprawności z silnikiem EC, o konstrukcji dławnicowej, elektronicznie regulowana. Stosowana jest do tłoczenia wody grzewczej (zgodnie z VDI 2035), wody zimnej i mieszanin woda-glikol niezawierających substancji ściernych, w instalacjach grzewczych, wody zimniej i chłodzenia.

Pompy Stratos GIGA D charakteryzują się najwyższą sprawnością. Są idealnym rozwiązaniem dla instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych w budynkach, w których zachodzi potrzeba tłoczenia znacznych ilości wody na dużą wysokość podnoszenia. Niezawodność działania gwarantuje układ pompy podwójnej z pompą rezerwową.

UWAGA: Ten opis, zdjęcia oraz charakterystyka hydrauliczna (wykres) jest zbiorczą informacją dla typoszeregu tej pompy. Szczegółowe informacje techniczne na temat tego konkretnego modelu można otrzymać po przesłaniu zapytania przez formularz kontaktowy podając numer katalogowy ism-X-XXXXX lub numer producenta.

Cena obejmuje pompę oraz instrukcję montażu i obsługi.
Wersja bez czujnika różnicy ciśnień.
Gwarancja 2 lata.

podłączenieDN 80
przepływ [m3/h]260
ciśnienie [bar]16
zasilanie [V]400
moc [kW]5.3
wys. podnoszenia [m]37
Kod katalogowyISM-01-23955
« Inne produkty w tej kategorii »
cena brutto: 41740.03 zł
(zawiera 23% VAT)