Pompa Wilo Helix EXCEL 603-1/16/E/KS

foto

Kod katalogowy
ISM-01-23348
cena brutto: 31279.40 zł
(zawiera 23% VAT)

Dokumentacja PDF
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Pompa Wilo Helix EXCEL jest stosowana do zaopatrzenia w wodę i podwyższanie ciśnienia, w przemysłowych instalacjach cyrkulacyjnych, do wody procesowej oraz w zamkniętych obiegach chłodzenia, jak również w myjniach i przy nawadnianiu. Pompy tego typu charakteryzują się wysokosprawnym silnikiem, prostą obsługą, czytelnym wyświetlaczem, łatwą konserwację i elastycznym włączeniem do automatyki budynku.

Wilo Helix EXCEL - normalnie zasysająca, wysokosprawna i wysokociśnieniowa pompa wirowa, wykonana w pełni ze stali nierdzewnej z silnikiem EC, o najwyższej klasie sprawności zgodnie z IEC 60034-30-2, ze zintegrowaną wersją High Efficiency Drive i króćcami Inline.

UWAGA: Ten opis, zdjęcia oraz charakterystyka hydrauliczna (wykres) jest zbiorczą informacją dla typoszeregu tej pompy. Szczegółowe informacje techniczne na temat tego konkretnego modelu można otrzymać po przesłaniu zapytania przez formularz kontaktowy podając numer katalogowy ism-X-XXXXX lub numer producenta.

Cena obejmuje pompę, instrukcję montażu i obsługi, w przypadku Helix EXCEL 2-16 w wersji PN16 z kołnierzami owalnymi, również przeciwkołnierze z żeliwa szarego oraz śruby, nakrętki i uszczelki.

Gwarancja 2 lata.