Pakiet Junkers Cerapur Smart 3,7-28kW dwufunkcyjny pogodówka komin

foto

Kod katalogowy
ISM-01-02717
cena brutto: 11301.47 zł
(zawiera 23% VAT)

Dokumentacja PDF
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Pakiet kotła gazowego Junkers dwufunkcyjnego kondensacyjnego z regulatorem pogodowym, zestawem podłączeniowym do szachtu i płytą podłączeniową.
Moc: 3,7 - 21,5 kW (c.o.), 28,0 kW (c.w.u.) paliwo: GZ 50 (GZ35, GZ 41,5)*, propan**

*regulacji dokonuje serwis
**należy zamówić zestaw przezbrojeniowy

Kompletne źródło ciepła dla mieszkań i domów jednorodzinnych o powierzchni do 250m2 oraz przygotowywania ciepłej wody w sposób przepływowy. Polecany wszędzie tam, gdzie liczą się jak najmniejsze wymiary urządzenia i nie ma miejsca ma tradycyjny zasobnik ciepłej wody.

System kondensacji pary wodnej sprawia że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny.

Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.

T co najważniejsze

  • Niewielki gabaryt- szerokość tylko 44 cm.
  • Płynna modulacja mocy w szerokim zakresie -w połaczeniu z regulacją pogodową gwarantuje niskie rachunki za gaz niezależnie od wielkości ogrzewanej powierzchni.

Pakiet zawiera:

  • kocioł kondensacyjny 2-funkcyjny Cerapur Smart ZWB 28-5C
  • płyta montażowo-podłączeniowa
  • regulator pogodowy CW 400 z programatorem tygodniowym oraz funkcją ustawiana 6 trybów czasowych w ciąg doby
  • zestaw powietrzno spalinowy do szachtu 80/125 mm AZB 616/1

Gwarancja 2 lata.