Nowości

2010-12-10

Rozmrażanie rur, rynien i rur wodociągowych z pomocą kabli grzejnych

Przewody grzejne to znakomity sposób na szybkie rozmrożenie oblodzonych rur i krawędziach dachów. W sytuacjach awaryjnych najlepiej zastosować kable samoregulujące ponieważ można je dowolnie rozmieścić na rozmrażanej rurze.

więcej...
2010-09-30

Dobór pieca - przeczytaj zanim zadzwonisz

Jeżeli oczekujesz naszej pomocy w doborze kotła gazowego do domu lub mieszkania przygotuj się do rozmowy. Zanim zadzwonisz lub napiszesz sprawdź podstawowe informacje o które zapyta Cię nasz konsultant ...

więcej...
2010-08-26

Fikcyjne dopłaty do kolektorów słonecznych

Jeśli myślisz, że dopłaty do kolektorów słonecznych mają Ci pomóc w obniżeniu rachunków za ogrzewanie ciepłej wody, to sprawdź komu naprawdę robi się ciepło na sercu i w portfelu na myśl o dopłatach.

więcej...
2010-08-25

Grzejniki Purmo - łatwe wyszukiwanie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz około tysiąca grzejników. Aby maksymalnie ułatwić znalezienie odpowiedniego grzejnika, nasza strona posiada system wyszukiwania grzejników w/g wymiarów. Zobacz na filmie jak z niego łatwo i skutecznie korzystać.

więcej...
2010-08-23

Sprawdź, dlaczego 2x większy zasobnik jest 3x lepszy

Dlaczego zakup większego zasobnika ciepłej wody użytkowej do kotła, to lepsza inwestycja dla Twojego domu. Sprawdź jak bardzo na tym skorzysta Twoja rodzina.

więcej...
2010-06-21

Dopłaty do kolektorów słonecznych - nawet do 45%

Przełom na polskim rynku w zakresie dopłat do kolektorów słonecznych. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia dopłaty dla użytkowników indywidualnych i wspólnot mieszkaniowych.

więcej...
2010-03-12

Kolektory słoneczne - ozdoba na dachu czy oszczędność ?

Dopłaty do kolektorów słonecznych pozwalają skrócić czas zwrotu z inwestycji. Zobacz jak wygląda sprawa opłacalności montażu kolektorów słonecznych z dopłatami oraz przy inwestycji ze środków własnych.

więcej...
2010-02-03

Grzejniki Purmo w Twoich kolorach

W naszym sklepie wysyłkowym możesz zamówić grzejniki Purmo w kolorach w/g prezentowanej tablicy kolorów producenta. Oferta ta dotyczy zarówno tradycyjnych grzejników płytowych jak i grzejników ozdobnych i łazienkowych.

więcej...
2010-01-21

Ogrzewanie podłogowe - jak uniknąć kłopotów

Przedstawiamy typowe, często spotykane błędy w instalacjach ogrzewania podłogowego popełniane nawet przez doświadczonych instalatorów. Prezentujemy także proste, sprawdzone rozwiązania które gwarantują komfort oraz oszczędności w kosztach ogrzewania.

więcej...
2009-04-07

Bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem - Danfoss CF2

Przy budowie centralnego ogrzewania z nowoczesnym sterowaniem problemem jest ilość okablowania które trzeba zamontować dla czujników temperatury i urządzeń nastawczych. Można tego uniknąć stosując system bezprzewodowy. Dzięki temu nawet po zakończeniu prac wykończeniowych można taki system zamontować. Zobacz jeszcze inne korzyści ...

więcej...
2009-04-01

Moduły śniegowe do pieców gazowych - zobacz film

1 kwietnia (prima aprilis) opublikowaliśmy film na temat nieistniejących śniegowych modułów do pieców gazowych. Jak na razie wytwarzanie ciepła ze śniegu nie jest możliwe. Niestety na rynku urządzeń grzewczych jest wiele produktów których zakup jest równie wielka bzdurą.

więcej...
2009-01-02

Piece dwufunkcyje czy jednofunkcyjne z zasobnikiem ?

Tym razem prezentujemy podstawowe różnice pomiędzy kotłami dwufunkcyjnymi (z ogrzewaniem c.w.u. w sposób przepływowy) a kotłami jednofunkcyjnymi które współpracują z zasobnikami ciepłej wody. Prezentacje mają ułatwić wybór właściwego rozwiązania.

więcej...
2008-07-22

Jak wybrać instalatora

Zastanawiasz się jak poznać czy dana firma lub instalator jest godny uwagi ? W tym poradniku radzimy jak zabezpieczyć się przed działaniami pseudo-fachowców.

więcej...
2008-03-14

Ceny paliw w górę – jakie ogrzewanie wybrać ?

Budując lub modernizując dom zastanawiasz się jaki będzie najlepszy system grzewczy.
Najlepszy byłby oczywiście najtańszy zarówno w zakupie, jak i eksploatacji oraz w dodatku bez obsługowy. Jednak cudów nie ma.

więcej...
2007-05-13

Videoporadnik - grzejniki Purmo i zawory Danfoss

Krótki film ilustrujący rodzaje grzejników Purmo oraz dobór podstawowych zaworów i głowic Danfoss.

więcej...
2007-04-02

Kominki z płaszczem wodnym - z cyklu "pogromcy mitów"

Wielu naszych klientów rozważając zakup kotła zasilanego gazem lub olejem zastanawia się nad dogrzewaniem domu za pomocą kominka z płaszczem wodnym. Czy i jakie oszczędności może zapewnić kominek przybliża poniższy artykuł.

więcej...
  12345