Nowości

Maty i kable grzewcze do podjazdów i chodników

Zobacz na filmie jak radzić sobie z oblodzeniem na podjazdach i chodnikach z użyciem kabli i mat grzejnych.

więcej...

Super mocne kable grzewcze Tufftec

W naszej ofercie umieściliśmy najnowsze kable grzewcze firmy Elektra. Seria TuffTec dedykowana jest do użycia w najtrudniejszych warunkach dzięki wysokiej odporności mechanicznej oraz wyjątkowo dużej mocy grzewczej.

więcej...

Ogrzewanie elektryczne

Zobacz w naszym poradniku jakie ogrzewanie elektryczne zastosować do dogrzewania pomieszczeń a jakie warto użyć jako ogrzewanie główne. Sprawdź czy lepsze będą grzejniki elektryczne czy mata lub kabel grzejny.

więcej...

Piecyki gazowe Junkers - oferta specjalna!

Jeżeli szukasz atrakcyjnej oferty piecyków gazowych zobacz co dla Ciebie mamy w naszej specjalnej październikowej promocji.

więcej...

Jaki piec gazowy do domu jednorodzinnego

Najważniejsze cechy pieca gazowego do domu jednorodzinnego oraz nasze propozycje w najbardziej popularnych przedziałach mocy oraz wielkości zasobników.

więcej...

Kocioł gazowy z akcesoriami nawet 1860 zł taniej !!!

Kupując w naszej promocji kocioł Vaillant z zasobnikiem zaoszczędzisz nawet 1860 zł.
Po za standardowym wyposażeniem za 1 zł otrzymasz: projekt kotłowni, przyłącze kominowe oraz regulator pogodowy.

więcej...

Grzejniki - jak dobrać by miały właściwą moc

Właściwie dobrane grzejniki pozwalają zaoszczędzić zarówno na etapie zakupu jak i w czasie użytkowania systemu grzewczego. Dobrze dobrana wielkość grzejnika do pomieszczenia zapewnia także bardziej stabilną temperatur. Przeczytaj ten poradnik aby dowiedzieć się jak to zrobić.

więcej...

Jaki piec wybrać do ogrzewania domu - porównaj koszty

Budujesz dom, modernizujesz system grzewczy i zastanawiasz się jaki piec zagwarantuje Ci najtańsze koszty ogrzewania ? Zastanawiasz się czy zainwestować w pompę ciepła a może ogrzewanie elektryczne ? Tutaj możesz sprawdzić co faktycznie się opłaca.

więcej...

Danfoss Living Eco - głowice elektroniczne

Zobacz na filmie w jaki sposób nowe głowice elektroniczne Danfoss Living Eco, pozwalają zmniejszyć rachunki za ogrzewanie w mieszkaniu lub domu, zapewniając jeszcze wyższy komfort cieplny.

więcej...

Grzejniki - jakie wybrać ...

Gdy przed zakupem nurtuje Cię zasadnicze pytanie "jakie grzejniki" skorzystaj z naszego poradnika który omawia trzy najważniejsze kwestie: rodzaj materiału z którego wykonany jest grzejnik, moc grzejnika oraz docelowe pomieszczenie.

więcej...

Danfoss Link - zdalne sterowanie ogrzewaniem

Zobacz na filmie, jak łatwo zamontować nowoczesny system sterowania ogrzewaniem grzejnikowym i podłogowym. Danfoss Link umożliwia także sterowanie zasilaniem odbiorników energii elektrycznej.

więcej...

Kable grzejne do rynien - film

Zobacz na filmie jak montować, zasilać i dobierać kable grzejne do rynien, dachów i rur spustowych. Ogrzewanie rynien kablami to skuteczny sposób na usuwanie oblodzenia z rynien oraz elewacji budynku.

więcej...

Pogromca kolektorów słonecznych ???

Jaka jest alternatywa dla osób, które szukają możliwości taniego podgrzewania ciepłej wody użytkowej w półroczu letnim ? Czy po za kolektorami jest coś wartego uwagi ?

więcej...

Piece gazowe kondensacyjne stojące VKS - 3 x TAK

Piece kondensacyjne VKS to znakomita alternatywa dla popularnych pieców wiszących.
Zobacz na czym polegają trzy główne korzyści.

więcej...

Ogrzewanie podłogowe w jeden dzień ?

Ogrzewanie podłogowe zobacz jak uprościć montaż w swoim domu lub mieszkaniu i uzyskać także możliwość dogrzewania łazienki poza sezonem grzewczym.

więcej...

Rozmrażanie rur, rynien i rur wodociągowych z pomocą kabli grzejnych

Przewody grzejne to znakomity sposób na szybkie rozmrożenie oblodzonych rur i krawędziach dachów. W sytuacjach awaryjnych najlepiej zastosować kable samoregulujące ponieważ można je dowolnie rozmieścić na rozmrażanej rurze.

więcej...

Dobór pieca - przeczytaj zanim zadzwonisz

Jeżeli oczekujesz naszej pomocy w doborze kotła gazowego do domu lub mieszkania przygotuj się do rozmowy. Zanim zadzwonisz lub napiszesz sprawdź podstawowe informacje o które zapyta Cię nasz konsultant ...

więcej...

Fikcyjne dopłaty do kolektorów słonecznych

Jeśli myślisz, że dopłaty do kolektorów słonecznych mają Ci pomóc w obniżeniu rachunków za ogrzewanie ciepłej wody, to sprawdź komu naprawdę robi się ciepło na sercu i w portfelu na myśl o dopłatach.

więcej...

Sprawdź, dlaczego 2x większy zasobnik jest 3x lepszy

Dlaczego zakup większego zasobnika ciepłej wody użytkowej do kotła, to lepsza inwestycja dla Twojego domu. Sprawdź jak bardzo na tym skorzysta Twoja rodzina.

więcej...

Dopłaty do kolektorów słonecznych - nawet do 45%

Przełom na polskim rynku w zakresie dopłat do kolektorów słonecznych. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia dopłaty dla użytkowników indywidualnych i wspólnot mieszkaniowych.

więcej...
  123456