Mata grzewcza pod panele Elektra WoodTec140 1120W 8m2

foto

Kod katalogowy
ISM-01-21701
cena brutto: 859.70 zł
(zawiera 23% VAT)

Dokumentacja PDF
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Elektryczna mata grzewcza WoodTec marki Elektra zasilana jednostronnie to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod panelami lub deską warstwową. Szerokość rolki to 0,5 m.
Dzięki mocy 1 40W/m2 maty z tej serii można zastosować w każdym budynku z podstawową izolacją cieplną jako podstawowe źródło ogrzewania

W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła pod panelami.Podstawowy typoszereg mat Woodtec140 obejmuje gotowe maty o powierzchni o d 3 do 10 m2. Jeżeli powierzchnia pomieszczenia jest większa, stosuje się kilka mat podłączonych do wspólnego regulatora. Pod jeden regulator można podłączyć maty WoodTec140 o łącznej powierzchni do 25 m2. Przy większych powierzchniach należy zastosować dodatkowy przekaźnik lub kolejny regulator.

Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracj ami.

Gwarancja producenta: 10 lat.