Mata grzewcza 13m2 pod płytki GM150 1950W

foto

Kod katalogowy
ISM-01-27829
cena brutto: 1182.19 zł
(zawiera 23% VAT)

Dokumentacja PDF
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Elektryczna mata grzewcza marki Grand Meyer o mocy 150W/m2. Przeznaczona jest do montażu w kleju pod płytki ceramiczne lub w warstwie wylewki samopoziomującej pod podłogi wykończone panelami podłogowymi, wykładziną itp.
Wysoka moc grzewcza gwarantuje szybkie nagrzewanie podłogi, co jest bardzo przydatne w łazienkach, domach letniskowych i wszędzie tam, gdzie chcemy szybko zwiększyć komfort przez podniesienie temperatury podłogi.

Bezpieczeństwo: Wszystkie krytyczne połączenia elektryczne, które znajdują się na poziomie podłogi, zostały wykonane na etapie produkcji maty i zweryfikowane próbą pod napięciem 2500V dla każdej maty.

Łatwość montażu: Kabel grzewczy umieszczony na ażurowej siatce z tworzywa co ułatwia układanie maty i pozwala na jej rozmieszczenie w dowolnym kształcie. Kabel umocowany jest do maty nicą syntetyczną, co gwarantuje utrzymanie go w określonym miejscu przy zaciąganiu klejem. Łączna grubość kabla grzewczego z siatką to 4 mm.

Zakres dostawy obejmuje
  • matę grzewczą GM150,
  • rurę peszel na czujnik temperatury podłogi,
  • instrukcję montażu,
  • kartę gwarancyjna,
Oferta regulatorów temperatury do wyboru w zakładce POWIĄZANE.

Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

Gwarancja Grand Meyer: 20 lat.