Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo FMS 110x300x900mm

foto

Kod katalogowy
ISM-01-22134
cena brutto: 1958.66 zł
(zawiera 23% VAT)

Dokumentacja PDF
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo FMS przeznaczony jest to wodnych instalacji centralnego ogrzewania. Grzejniki FMS nie posiadają wentylatorów, dzięki czemu sprawdzają się znakomicie jako ogrzewanie dodatkowe lub ogrzewanie główne w pomieszczeniach z długą linią przeszkleń wzdłuż której, można zamontować grzejnik podłogowy.
Grzejnik składa się z wymiennika aluminiowo-miedzianego malowanego na kolor czarny oraz wanny ze stali ocynkowanej, której wnętrze jest także wykończone w kolorze czarnym.
Podana moc grzewcza (dla parametrów 75/65/20) odnosi się do klasycznych instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, stałopalnymi i olejowymi. Dobierając grzejnik do pieca kondensacyjnego, zalecamy kierowanie się mocą podaną dla parametrów układu grzewczego 70/50/20. W przypadku pomp ciepła należy dokonać przeliczenia współczynników korekcyjnych w zależności od parametrów pracy układu grzewczego.W zakres dostawy grzejnika FMS wchodzi:
  • wanna ocynkowana z uchwytami mocującymi,
  • wymiennik miedziano-aluminiowy z przyłączami hydraulicznymi  G1/2 cala,
  • poprzeczki rozpierające do montażu grzejnika,
  • metalowa pokrywa przyłącza grzejnikowego w kolorze czarnym,
  • pokrywa grzejnika zabezpieczająca go na czas transportu.
Kratki, zawory oraz elementy sterowania temperaturą należy zamawiać osobno, uwzględniając specyfikę instalacji grzewczej.

Dokumentacja techniczna dostępna jest w pliku PDF pod ilustracjami.

Gwarancja producenta: 10 lat.

Przydatne linki