Klimakonwektor kanałowy Aquilo F2C 170x340x2100mm

foto

Kod katalogowy
ISM-01-22530
cena brutto: 11323.04 zł
(zawiera 23% VAT)
Możliwość odbioru własnego w jednym z 32 punktów

Dokumentacja PDF
Opis
Dane techniczne
Powiązane
Klimakonwektor kanałowy Purmo Aquilo F2C przeznaczony jest to wodnych instalacji centralnego ogrzewania lub do chłodzenia w układach wody lodowej zasilanych z pompy ciepła (instalacja dwururowa). Klimakonwektor F2C posiada cichobieżny wentylator, dzięki któremu uzyskuje dużą moc grzewczą lub chłodzącą. Klimakonwektor podłogowy F2S może z powodzeniem ogrzać pomieszczenie jako główne źródło ogrzewania przy zachowaniu niewielkich wymiarów.


Klimakonwektor składa się z wymiennika aluminiowo-miedzianego malowanego na kolor czarny, zestawu cichobieżnych wentylatorów zasilanych napięciem 24V oraz wanny ze stali ocynkowanej, której wnętrze jest także wykończone w kolorze czarnym.
Podana moc grzewcza (dla parametrów 75/65/20 i wentylatora na II biegu)  odnosi się do klasycznych instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, stałopalnymi i olejowymi. Dobierając grzejnik do pieca kondensacyjnego, zalecamy kierowanie się mocą podaną dla parametrów układu grzewczego 70/50/20. W przypadku pomp ciepła należy dokonać przeliczenia współczynników korekcyjnych w zależności od parametrów pracy układu grzewczego. Dla pomieszczeń typu sypialnia zalecamy dobór mocy grzejnika dla wentylatora pracującego na biegu I - szczegóły w dokumentacji technicznej.

W zakres dostawy grzejnika wchodzi:
  • wanna ocynkowana z uchwytami mocującymi,
  • wymiennik miedziano-aluminiowy z dwoma przyłączami hydraulicznymi  G1/2,
  • zespół wentylatorów 24V,
  • poprzeczki rozpierające do montażu grzejnika,
  • metalowa pokrywa przyłącza grzejnikowego w kolorze czarnym,
  • pokrywa grzejnika zabezpieczająca go na czas transportu.
Kratki, zawory, zasilacze oraz elementy sterowania temperaturą należy zamawiać osobno, uwzględniając specyfikę instalacji grzewczej.

Dokumentacja techniczna dostępna jest w pliku PDF pod ilustracjami.

Gwarancja producenta: 
  • 10 lat (wanna, wymiennik),
  • 2 lata (zespół wentylatorów).