Grzejnik elektryczny 1000W Adax Neo Wifi 330x809mm

foto foto
Nowoczesny grzejnik konwekcyjny o eleganckiej i wąskiej linii. Wbudowany elektroniczny termostat umożliwia zdalne sterowanie ogrzewaniem pomieszczeń poprzez smartphone lub tablet. Funkcja czasowego obniżenia temperatury pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania w czasie gdy pomieszczenie nie jest użytkowane.

   

Stopień ochrony IP24 (bryzgoodporne) pozwala na zainstalowanie grzejnika zarówno w standardowych pomieszczeniach jak również w łazience lub kuchni.

Szeroki zakres nastaw temperatury 5-35 st. C pozwana na zastosowanie grzejnika nie tylko w typowych pomieszczeniach, ale także tam, gdzie bywamy okazjonalnie (dom letniskowy, magazyn, biuro) i zależy nam na utrzymaniu niskiej temperatury chroniącej budynek przed zamarznięciem z możliwością zdalnego podniesienia temperatury na czas przyjazdu.

Moc 250W pozwana na zastosowanie grzejnika w pomieszczeniach o powierzchni do 4m2.  W naszych poradnikach znajdziesz także kalkulator doboru grzejników, który pomoże ci dobrać właściwą moc grzejnika.

To co najważniejsze

  • elektroniczne sterowanie gwarantuje wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach i szybką reakcję na zmiany warunków,
  • sterowanie z telefonu komórkowego lub tabletu po podłączeniu bezpośrednio do grzejnika lub za pośrednictwem sieci internetowej -możliwość kontrolowania przez aplikację z dowolnego miejsca na Świecie,
  • bez podłączenia do internetu, grzejnik jak termostat elektroniczny i utrzymuje stałą temperaturę, którą możemy ustawiać ręcznie lub skorzystać z harmonogramu tygodniowego,
  • funkcja obniżenia temperatury pozwala dbać o niskie koszty ogrzewania, a funkcja blokady chroni przed modyfikacjami ustawień przez osoby niepowołane.
  • grzejnik posiada przewód zasilający z wtyczką do sieci 230V, 

Gwarancja: 5 lat.


moc [W]1000
termostatz Wifi
kolorbiały
wysokość [mm]330
szerokość [mm]809
grubość [mm]87
Kod katalogowyISM-01-19027
« Inne produkty w tej kategorii »
cena brutto: 808.97 zł
(zawiera 23% VAT)
Towar dostępny w magazynie