strona główna

Piec gazowy Vaillant aquaPLUS 28kw z otwartą komorą i zasobnikiem warstwowym 20L

foto Dokumentacja PDF
Piec gazowy Vaillant dwufunkcyjny: moc: 10,7÷28kW, paliwo: GZ50(GZ35;GZ41,5) wydatek c.w.u. do 168L w ciągu pierwszych 10 minut dla delta T 30 stopni.

Kompletne źródło ciepła dla ogrzewań etażowych i domów jednorodzinnych oraz przygotowywania ciepłej wody w sposób przepływowy ze wspomagającym zasobnikiem warstwowym o pojemności 20L.

Przeznaczone do zabudowy w układach kominowych z naturalnym (grawitacyjnym) wyciągiem spalin. Najlepiej nadaje się do mieszkań oraz domów gdzie punkty poboru ciepłej wody znajdują się blisko kotła. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest z pomieszczenia, gdzie zamontowany jest kocioł. Pomieszczenie, w którym zostaje zainstalowany powinno odznaczać się dużą kubaturą oraz systemem wentylacji. Posiada funkcję ciepłego startu-po odkręceniu kurka piec od razu podaje ciepłą wodę z zasobnika o ustawionej temperaturze oraz w sposób przepływowy dogrzewa wodę przepływającą przez kocioł tak jak w typowych kotłach dwufunkcyjnych.

Należy pamiętać że warstwowy zasobnik o pojemnościach 20-40 litrów  pełni rolę wspomagającą w piecach z ogrzewaniem przepływowym ciepłej wody. Prawdziwy komfort ciepłej wody dla kilku punktów poboru dają jedynie piece z dużymi zasobnikami (100-300L).

W pełni elektroniczny panel sterowania z komunikatami o pracy palnika i systemu ogrzewania i komunikatami dotyczącymi serwisu.

Dodatkowe informacje znajdują się w ulotce pdf (z lewej strony pod ilustracją).

  • Gwarancja 2 lata.

Produkt dostępny w systemie zakupów ratalnych Żagiel.


Mocowaniewiszący
Funkcjez zasobnikiem
Typz otw. komorą
Moc28kW
ZasilanieGZ50
Pojemnośćwarstwowy 20L
Kod katalogowyISM-01-11664
6145.73

Polecamy