strona główna

Piec gazowy dwufunkcyjny Saunier Duval SEMIA CONDENS 19,6/25,5kW kondensacyjny

foto foto Piec gazowy Semia Condens - katalog techniczny
Kocioł gazowy Saunier Duval dwufunkcyjny kondensacyjny: moc: 5,4 - 19,6 kW (c.o.)***, 5,1 - 25,5 kW (c.w.u.) paliwo: GZ 50. Wydajność ciepłej wody 12,1l/min

Kompletne źródło ciepła dla ogrzewań etażowych i domów jednorodzinnych oraz przygotowywania ciepłej wody w sposób przepływowy.

Obecnie jest to najtańszy na rynku kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny, który polecamy do dużych mieszkań i budynków, gdzie liczy się maksymalna oszczędność gazu oraz niski koszt zakupu.

System kondensacji pary wodnej sprawia, że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz, dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 

Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.

Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej odbywa się w sposób przepływowy po odkręceniu kranu. Piec ten zapewnia komfort ciepłej wody dla jednego punktu poboru wody w danej chwili i sprawdza się w układach, gdzie punkty poboru wody znajdują się w pobliżu pieca gazowego.

  • Gwarancja 2 lata.
Aby zagwarantować najniższe możliwe rachunki za gaz piec należy wyposażyć w czujnik temperatury zewnętrznej (pogodowy) oraz regulator pokojowy z programatorem.

Dodatkowe informacje techniczne znajdziesz w pliku PDF znajdującym się z lewej strony pod ilustracjami.

Produkt dostępny w systemie zakupów ratalnych Żagiel.

mocowaniewiszący
funkcjedwufunkcyjny
typkondensacyjny
moc25kW
zasilanieGZ50
Kod katalogowyISM-01-02287
5374.12

Polecamy